G. Gruodis

G. is 18 years old. She is the Lead Singer of Meadows of Heaven. G. is also known as "Vendetta". G. is located in Stockholm at The Winterbourn Stockholm.

G. likes to exercise at the gym during off hours and is trying to rehearse scene in order to get ahead professionally.

Attitude Happy
State Normal
Mood 98
Health 100
Star Quality 97
Cash 166,699.90 M$
VIP Member
Game: Popmundo
Points: 3770
Days Active: 5192 days

Latest Blog Post

Prisiminimų kalnas ir naujas gyvenimas (I)

Pastarosios kelios dienos Gretos gyvenime buvo tokios sekinančios, kokių vargiai galėjo atsiminti. Kasdien ji drauge su grupiokais aplėkdavo keturias ar tris skirtingas šalis ir dienos pabaigoje tiesiog griūdavo į lovą, nebenorėdama nieko kito, tik užmerkti akis ir nepabusti mažiausiai 24 valandas.

Žinoma, tai neįvykdavo, nes rytas išaušdavo daug anksčiau nei jos protas, akys ar balsas spėdavo tinkamai pailsėti nuo viso to beprotiško lėkimo, sekinančių sceninių išsidirbinėjimų ir naujo repertuaro pristatymo fanams.

Dabar ji teturėjo vos porą valandų laisvo laiko Vilniuje ir vos tik privatus grupės lėktuvas nusileido ant žemės, Greta tiesiu taikymu nuskubėjo į savo namus, kur jos laukė visiška tyla ir ramybė. Ji metų metus naudojo savo penthauzą slapstymuisi nuo likusio pasaulio ir savo prisiminimų kaupimui, tad ilgainiui namai tapo tikrų tikriausiu muziejumi, kuris alsavo tuo pačiu chaosu, koks per šitiek metų spėjo apsivyti ir visą Gretos sielą.

Tiesa, seniau jai tai nerūpėjo. Užsibarikadavusi nuo visų likusių žmonių ji čia klausydavosi muzikos, išlenkdavo kelias taureles ar surūkydavo kokią cigaretę, kurių šiaip dažniausiai stengdavosi vengti. Čia, žvelgdama į visą savo praeitį, ji kurdavo dainas, apmąstydavo savo klaidas ir, reikia pripažinti, ne sykį pagaudavo save verkiančią - nežinia ar iš žvėriško skausmo, jaučiantis pernelyg vieniša pasaulyje ir per daug praradusia, ar tiesiog todėl, kad nebegalėdavo pakęsti savo pražuvusios laimės, kuri jau seniai tapo tik vos įžvelgiamais prisiminimais.

Dabar į savo chaoso irštvą ji žvelgė visiškai kitokiomis akimis ir tai, ką matė, jai visiškai nepatiko. Ant sienų vis dar kabėjo mirusių artimųjų nuotraukos, stalčiuose voliojosi kone šimtametės dovanos, ant komodos stovėjo trilitrinis su sužadėtuvių ir vestuvių žiedais (žinoma, dauguma ne jos, o artimųjų), o spintose vis dar buvo galima rasti drabužių, priklausiusių seniai išėjusiems, bet kadaise be galo mylėtiems žmonėms.

Next page-------->

Posted 3/2/2021, 2:00 PM

All characters in Popmundo are fictitious. Any similarity to any person living or dead is merely coincidental.

Prominent Clothes & Tattoos

  • Right wrist
    ☠ muzika - mano kraujas ☠

Note: Tattoos might be covered by clothing.