TRT

Claim your fifteen minutes of fame here. Appearing on television can increase your song and market segment popularity, your star quality, and award you an achievement or two.

Basic Info

Locale Type: TV Station
City: Istanbul
City Zone: Taksim (Center of Town)
Management: İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Quality: 50
Condition: perfect
Cash: 30,233,064.80 M$
Service Cost: 0.10 M$

Note from the Management

TV yayını yapıyoruz aslında. Mesela klip yayınlıyoruz. Ah ama siz yayınları izleyemiyorsunuz tabi, neden? Çünkü decoderiniz yok. Evinizin çatısında anteniniz yok. Fakat merak etmeyin. En kısa sürede buna bir çözüm üretmeyi düşünüyoruz. İnternet üzerinden yayın yapmaya başlayacağız ve size bilgisayarlarınızdan ulaşacağız. Az sonra!! Bizi izlem... pardon takip etmeye devam edin!

DUYURU:
Televizyon programı davetleri, sistem tarafından otomatik olarak atılır. Tv kanallarının bu davetiyeler üzerinde hiçbir etkisi veya kontrolü yoktur.

Davet almak istiyorsanız, en erken 2 hafta sonrasına bir konser ayarlamanız gerekir. Ancak yine de davet almanızı garantilemiş olmazsınız; zira bu konserinizin satacağı bilet miktarı ve biraz da şans faktörü bulunmakta.

Halihazırda tur planı olan kişilerin ise, tv programları yeniliği geldikten sonra ayarladıkları konserlere 2 hafta kala Tv programı daveti almaları muhtemel olacaktır.