Kozmik Ütopya Entelektüeli

"Kozmik Ütopya Entelektüeli" Kabile Lobi Alanına Hoşgeldiniz!
Sizi karşılayacak olan yetkilimiz ile her türlü görüşmeyi yapabilirsiniz.

Birtakım ütopik düşüncelerin eseri olarak entelektüel kimliklerimiz kendisini gösterdi ve seçilmiş entelektüelleri bir araya getirmeye karar verdik. Bu bakış açısı içerisinde ne kadar uç noktalara gidebiliriz diye düşünürken diğer evrenlerdeki süper kahraman ruhlarımızı da beraberimizde getirdik.

Bu noktaya gelmek inanın hiç kolay olmadı! Birçok formül ve deneylerin sonunda attık Ütopyanın temellerini. Entelektüel bilim insanlarımızın hem mükemmel tarifi aradığı noktada "evreka" haykırışlarıyla başlayan serüvenden şu an bu yazıyı okuduğunuz noktaya geldik ve karşınızdayız. Başvuru aşamasında biz sizin evraklarınızı oluşturken ve entelektüel kimliğinizi incelerken küçük bir toplantı yapacağız. Sizi bu sebeple biraz bekleteceğiz.

Beklerken giriş ekranındaki metni okumanızı rica ederiz.

✓ Kabile üyelerimiz birçok farklı evrendeki karakterleri ile içeride süper güçlerini sergiler, etkinlikler üyelerimizin süper güçleri ve geldikleri evrenlerine göre belirlenir.
✓ Kabile, tüm oyun süreçlerinde kendi kendine yeten bir şehir olarak geliştirilmektedir. İçerideki her kabile sakini eşit haklara sahiptir ve her üye birbirine karşı nezaketten sorumludur.
✓ Vegas'ta olan Vegas'ta kalır felsefesiyle; kabile içerisinde olan her şey kabile içinde kalmalıdır. Bize özel olanlara başkaları ulaşsın istemeyiz değil mi?
✓ Kabile içerisinde en hassas olduğumuz konu ise; herhangi bir sebepten bir başka üyeyi rahatsız etmeden, kavga ortamı oluşturmadan ve bir başkasının kişisel alanına izinsiz temas etmeden bulunmamız.
✓ Kozmik Ütopya Entelektüeli Yönetimi kurallar ve işleyişlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Katılmak için;

Eliza Sativa
Kendall Dorsett, III
Célio Barbosa

Club Information
Created: 5/18/2021
Leader: E. Sativa
Club House: Seyr-i Alem
City: Istanbul
Management: Kozmik Ütopya
Size: 68 members
Accepts applications: Yes

Regarding social clubs

A social club is a place where people gather to fraternize and share common interests. The only way of becoming a member of a social club is to be invited by the club leader. All social clubs have a club house where the members meet.

VIPs can be a member of up to five social clubs at the same time, while non-VIPs can only be a member of one.