A. Brennan

A. is 21 years old. She is the Acoustic Guitarist of DaVinlys. A. is also known as "svanire". A. is located in Johannesburg at God Help The Girl Hotel.

A. likes to exercise at the gym during off hours and is trying to talk to media in order to get ahead professionally.

Take me somewhere nice.

Attitude Reserved
State Normal
Mood 100
Health 83
Star Quality 100
Cash 1,104,723.10 M$
VIP Member
Game: Popmundo
Points: 4825
Days Active: 4759 days

Latest Blog Post

Ulusal Yas

Çok değerli müzik insanı, sevgili eşim Erik Brennan; 2 festival kazanıp, ikinci sarı güneşi alamadığı gibi adını da altın harflerle hiçbir yere yazdıramayınca ''Işınla beni, bu gezegende herhangi bir zeki yaşam formu bulunmuyor.'' dedikten hemen sonra aniden Kobe'nin katına yükseliverdi. İnanır mısınız bu yükseliş gözlerimin önünde oldu. Şahidim!

Nasıl mı şahidim? Dinleyin, anlatıyorum!

Yaşadığı bu travmayı uzun süre atlatamayıp Tokyo'daki evinde inzivaya çekilmeye karar vermişti. Günler günleri kovalarken haftalar, aylar birbirini kovalamaya başlamıştı ama o, bu travmayı bir türlü başından kovalayamıyordu. Kendini iyi hissetmesi adına çocukları bile yanına göndermiştim. Daha başka ne yapabilirdim ki? Bu soruyu sordum az önce kendime. Biricik eşim bir depresyondan çıkıp bir diğerine girerken ben Rio de Janerio'ya birkaç konser izlemeye gitmiştim. Ne yani ben de mi depresyona girseydim? Her neyse... Konserleri sonra da izlerim diyerek attım kendimi Tokyo yollarına. Atmaz olaydım... Bir yandan Erik'le görüntülü konuşurken bir yandan da saate bakıyorum. Varmamıza bir buçuk saat var ve yol hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor. Sanki günlerdir yoldaymışız gibi. Bir yandan Erik yine aynı şekilde sayıklıyor. ''Kendimi yalnız ve ihmal edilmiş hissediyorum. Geceleri uyuyamıyorum. Sanki garip bir gölge beni takip ediyor.'' Çocuklar saklambaç oynuyordur, onları görüyorsundur sen diyorum ama yok kafa uçmuş, asla anlamıyor. Daha fazla dayanamayıp sakin ol, yoldayım sana sürpriz yapacaktım diyecektim ki... Bağlantı kesildi...

Meğer aklı başında olmayan benmişim. Son sözlerini de yanlış anlamışım. ''Kendimi iyi hissetmiyorum... Bu acı... Çok fazla... Ahh...'' diyormuş.

Erik gitti, blog bitti, yol bitmedi.

Tokyo senin...

Neyse, yine de Tokyo <3

RIP Erik Brennan
Year 122/9

Posted 7/30/2021, 12:00 AM

All characters in Popmundo are fictitious. Any similarity to any person living or dead is merely coincidental.

Prominent Clothes & Tattoos

Note: Tattoos might be covered by clothing.