E. X’Machina

E. is 27 years old. He is the Lead Singer of Deus Ex Machina. E. is also known as "Deus Ex Machina". E. is located in Shanghai at Gangstah Gym & Spa Shangh.

E. likes to exercise at the gym during off hours and is trying to talk to media in order to get ahead professionally.

dedim olabilir

Attitude Fabulous
State Normal
Mood 100
Health 94
Star Quality 92
Cash 9,315,455.30 M$
VIP Member
Game: Popmundo
Points: 4210
Days Active: 3829 days

Latest Blog Post

123

Deus Ex Popmundo prepared like a BOMB for the 123rd Anniversary Big Bang Contest.
─ The Insider Reporter

"Unbelievable! Everyone is in shock!"
─ Esquire

"Forget the previous ones! Will the Big Bang for Deus Ex Machina really happen this time?"
─ The New York Times

"I still keep X'Machina's underwear."
─ Anonymous


Mmm... Ya işte öyle ya da böyle hayat bir şekilde devam ediyor. Kesinlikle zor ve yorucu bir Big Bang hazırlık serüveniydi. Ama ben bunu çok seviyorum! O şehirden öteki şehre basın için koşturmayı, televizyon programından çıkıp hızlıca jete atlayıp diğer televizyon programına yetişmeyi, daha sonra telefonlara geri dönmeyi, sevdiğim insanlarla gittiğim şehirlerde oturup bir şeyler yemeyi içmeyi, eğlenmeyi ve ah işte albüm şarkıları bu da en sevdiğim. 'Arkadaşlarım benim şansımdır' efsane bir albüm hazırladık hep beraber (Ada, Alparslan, Bambi, Buğrahan, Desire, Esma, Funk, Lucille, Marlee, Rain). Yine bu süreçte yanımda oldukları için onlara çok teşekkür ediyorum.

Biliyor musunuz? "Ben demiştim" demeyi inanın hiç sevmiyorum. Ama Y121 yılındaki blog yazımda öylesi bir Big Bang'in bir daha olmayacağını söylemiştim. Olmadı da... Y123 Big Bang yarışması için omurga kadro olarak yine muhteşem bir parti sonrası The Mega Dome'a doğru yol aldık! Ne olacağını hiçbirimiz bilmiyoruz. Ama biz, bizi yakından takip eden fanlarımız gibi yine çok heyecanlıyız. Yılmak yok, her ne olursa olsun en son gülen ben olacağım, bunu biliyorum. Bu blogumu unutmayın çünkü "ben demiştim" demeyi sevmiyorum 😉

Posted 9/24/2021, 9:00 AM

All characters in Popmundo are fictitious. Any similarity to any person living or dead is merely coincidental.