D. Özgürlük

D. is 32 years old. He is the Piano Player of Zuğaşi Berepe. D. is also known as "Perdebîrun". D. is located in Istanbul at Belgrad Ormanı.

D. likes to go for a walk during off hours and is trying to improve skill in order to get ahead professionally.

meseleleri mesele etmezseniz ortada mesele kalmaz

Attitude Promiscuous
State Normal
Mood 100
Health 99
Star Quality 66
Cash 3,062,027.10 M$
VIP Member
Game: Popmundo
Points: 3300
Days Active: 3580 days

Latest Blog Post

Kaptan Orta Kapı, Kozmik Ütopya Kabilesi'ne Selam Gönderiyor

16Eyl96


Henüz mevsimlerin böylesine kaymadığı, küresel iklim krizinden söz dahi edilmemiş zamanlarda. Bilinçli olmasa da yine kimsenin deodorant kullanmadığı bir sonbahar mevsiminde olacak her şeyden habersiz mesaimin başına geçtim.

Akbil kullanımı bu sene içerisinde otobüslerde kullanılmaya başlanıldı varın siz düşünün bu yeniliğin bizlerde yarattığı travmayı. Her gün onlarca kişiye laf anlatmaktan cep kitapçığına döndük. Sayısız kişiye yardımlarımız oldu.
Bugünlerdeki gibi klimalı araçlarımız yoktu konfor namına bir şey beklemek çok zor ama samimiyet her şeyi örtüyordu.

Kullandığım hat gayet uzun Şifa Mahallesi - Cevizlibağ hattıydı. Uzun geçen yolculuklar ve hemen hemen her gün aynı kişilerle edilen yolculuklar ile iyice yolcularımızla birbirimizi tanımaya başlamıştık.

Fabrikalar durağında, karnı burnunda bir hanım kızımızı aldım aracıma. Hamile olunca tabii hemen yer verdi otobüsümüzün delikanlıları. Çok gidemeden üç durak ötede otobüste bir hareketlilik başladı, aynadan olayı kesmeye çalışıyorum ama nafile kalabalık toplanmış orta boşluğa. Çektim kenara arkaya doğru ilerledim. Baktım hanım kızımızın sancıları tutmuş. Hemen şoför koltuğuma oturduğum gibi sürdüm hastaneye. Koca körüklü otobüsü trafiğe aldırış etmeden makaslar ata ata hastaneye sürdüm son hız. Acilin yoluna öyle bir giriş yaptım ki bu koca alet bir an kapıda durmayacak sandım. Acil girişinin önünde durdum kapıları açtım arka kapı ile benim kapı açılmış kalktığım gibi yerimden aşağı doğru iniyordum ki ortadaki kalabalıktan bir ses! "Kaptan Orta Kapı!!!" Geri koşup saniyesinde düğmesine basmam ile kapı açıldı ve sedyeyle içeri taşıdık hanım kızımızı. Otobüse döndüğümde adeta bir kahraman gibi gördüğüm tepkiler ile unutulmaz bir gün yaşamıştım. Bir gün de olsa kahraman olmuştum.

Kahramanları çok uzakta aramaya gerek yok. Her daim hayatımızın içerisinde.

Show spoiler

Posted 8/10/2022, 2:00 PM

All characters in Popmundo are fictitious. Any similarity to any person living or dead is merely coincidental.

Prominent Clothes & Tattoos

  • Left wrist

Note: Tattoos might be covered by clothing.