D. Akmehmet

D. is 19 years old. He is the Violinist of Bugs, poets and pillow. D. is also known as "deathproof". D. is located in Istanbul at Since 1903.

D. likes to exercise at the gym during off hours and is trying to talk to media in order to get ahead professionally.

Could I be lost in a secret place? Could I rest in the shadow of your face?

Attitude Upset
State Normal
Mood 89
Health 94
Star Quality 82
Cash $4,902,268.67
VIP Member
Game: Popmundo
Points: 2890
Days Active: 4264 days
Authorities: Moderator, Senior Moderator

Latest Blog Post

Geçmiyor.

Bütün mutluluklar küçük bir çatı katına saklanmış, pencereden girecek ışığı bekliyor sanki. Pencere biraz açılsa, rüzgar toplu iğne başı kadar küçük bir noktaya sıkışmış hayatımı atacak içeriye. Öyle bir noktaya sıkışmış ki, sevdiklerim, sevmediklerim, üzdüklerim, ilkokul öğretmenim, sayın garnizon komutanım, değerli veliler. Hepsiyle bir odadayız, gözlerini bana dikmişler ve "hadi" diyorlar bir şey yapmamı bekleyerek. Üstümü başımı yokluyorum, bekledikleri şey belki küçük bir tavır belki de büyük bir sihir. Şurada bir yerdeydi. Dağınık masamda mı kayboldu yoksa ceplerimde mi. Durun şimdi bulacağım hareketleriyle arıyorum her yeri, yok. Onlar benden emin ama ya o sihre, işleri düzeltecek küçük şeye hiç sahip olmadıysam? Ya güzellikleri mahvetmek benim marifetimse? Kaçtığım, korktuğum, olmamak için dört döndüğüm benim gölgem, iple bağlanmış tenekemse? Koca bir hayat tıngırtıyla geçer mi? Bilmiyorum.

Kalbim kırıla kırıla geldiğim yolları o kırıklara basarak geri dönmek var, tenekenin tıngırtısı da cabası. Gidecek yolum mu daha yok, yoksa gitmeye hevesim mi? Bilmiyorum. Fikirlerim bile ağır geliyor. Kendim düşünmüştüm oysa, hepsi benimdi. Altlarında ezilip duruyorum şimdi. Öylece boşluğa bakarak zamanın geçmesini bekliyorum. Geçmiyor.

Posted 3/17/2019, 6:00 PM

All characters in Popmundo are fictitious. Any similarity to any person living or dead is merely coincidental.

Prominent Clothes & Tattoos

  • Left arm
    Little Miss Sunshine \r/

Note: Tattoos might be covered by clothing.