3100905

*BaşBaşA* Ankara

The club is where artists begin their career by playing shows in front of an audience. Some clubs allow you to book a show here on this page directly, while others only invite artists they want to see perform in their club. Some clubs also require artists to be of a specific genre and have a minimum level of local fame to play there. Please keep in mind that when playing a show in a club everything from the club quality to the power output affect your shows in one way or another. Artists should select their venues with care.

Basic Info

Locale Type: Club
Genre: Heavy Metal (terrific)
Fame Requirement: None
City: Ankara
City Zone: Atakule (Commercial)
Management: WWD Moonlight | Holding Company
Quality: 50
Condition: great
Cash: 634,695.70 M$
Power Capacity: 83000 W
Rider Limit: 100,000.00 M$
Artist Cut: 50%
Bookings: Open
Service Cost: 10.00 M$
Current storage size: 0 of 15000 MU

Note from the Management

Merhaba

Adım xavier wilson. Oyunun zorluk derecesini ve ortada dolanan boş oyuncu tayfasını gözlemleme şansı elde ettiğimden beri muzik kariyeri ile ilgili şirketler barlar kurma planlarım arasındaydı, nihayet bu planlarımı gerçekleştirip iki adet studyo şirketi ve bir bar zinciri sahibi oldum.

Amacım insanlara muzik kariyeri konusunda sıkıcı ve ilgisiz işletme sahipleriyle çalışıp oyunu oyun olmaktan çıkarmak değil, aksine bu işin eğlenceli oldugunu kanıtlamak ve her müşterim her müzisyenle fevkalade yüksek seviyede ilgilenip onlara yardımcı olmak. Bu yolda ilerlemek isteyen herkese kapımız açık

Şimdiden başarılar...