554492

7. Cadde

The gym is where you hang out to get your daily exercise. Don't forget that going to the gym costs money and that you need to change your character focus to make the most of your visit to the gym.

Basic Info

Locale Type: Gym
City: Ankara
City Zone: Atakule (Commercial)
Management: Kayıt & Otel & Spor
Quality: 50
Condition: incredible
Cash: 2,977,399.00 M$
Service Cost: 40.00 M$

Note from the Management

Ankara'da çete yönetimi yeniden iş başında. 26 Aralık 2016 tarihinde, her zamanki Ankara çetesinin desteklediği tepeden inme Vali göreve geldi.

Ne olduğunu anlamadığı için, oy verirken üç kişilik bir kabine görünce ve forumda tatlışçılık oynanan bir seçim başlığı görünce hemen aldanan saf Ankaralımın verdiği oylarla Ankara çetesi tekrar yönetimde.

Aynı troll çetesinden kimilerinin -kendi içlerinden biri aday olmadığında- döne döne gelip forumda (bir çoğunun) yaptıkları inşaat işçisi zihniyetli sorgu sual ve kimilerinin saçma sapan tutumlarını ya da örtülü küfürbazlık yapanları bizzat üç seçim öncesinden biliyorum. Bu seçimdeki adaya kimse sormadı bile "ne projen var" diye. Sadece komik bir tatlışçılık oynandı. :D

Forumdaki seçim başlığında şekercilik sergisine yeniden aldananlara, ne nedir diye gözünü açıp bakamayanlara selam olsun.

Üç sene öncesinden bir örnek:
İşte bu çocuk akıllıların elinde Ankara: