Good Vibes

Good Vibes, çok uzun yıllardır aktifliğini koruyarak saygıyı, ölçülülüğü ve nezaketi kendine kural belirlemiş üyeleriyle yoluna devam eden, İstanbul’un en kalabalık, Türk ve dünya şehirlerinin ise en tanınmış kabilesidir.


Kabile forumumuz ve sosyal platformumuz olan Discord birbiri ile entegreli olarak üyelerimizin kullanımına açıktır. Etkinlik ekibimiz, parti organizasyonları, uzun vadeli projeler, kısa süreli etkinlikler ile kabile bağışçılarımızın desteklerini kabile üyelerimize eğlenceli veya faydalı projeler & etkinlikler olarak geri kazandırmaktadır.

Good Vibes Tanıtım Kataloğu


🥂 Etkinliklerimizin bazılarını Forum üzerinden bazılarını ise Discord üzerinden üyelerimiz ile buluşturuyoruz. Her iki platformda da sizlerin oyun deneyimlerinizi artırmaya ve buradaki zamanınızdan keyif almanızı sağlamaya özen gösteriyoruz.

🥂 Duman mesajı göndermek veya forumda başlık açmak liderlerden izin alınmadığı sürece kesinlikle yasaktır.

🥂 Kabilemize ikinci nesil üye alımı gerçekleştirmiyoruz. Tgh karakterler, ana karakterleri ile başvuruda bulunabilirler. Bunlar dışında sizin hakkınızda bir fikrimiz oluşmadığı zaman alımlar esnasında referans talep edebiliyoruz.

Kabile Şirketimiz

Kabile Evimiz

112.Yıla İsmini Yazdıran Kabile Üyelerimiz:

Büyük Avcı - Hope Variopoulos

Usta Doktor - Trinity Muldoon

Amansız Hasta - Björn Braunschweig


Just fun! 🥂


İletişim için Elena Zakarian, Melissa McCracken ya da Christopher Zakarian’a mesaj atabilirsiniz.

Club Information
Created: 1/28/2017
Leader: E. Zakarian
Club House: Good Vibes Inc.
City: Istanbul
Management: Good Vibes
Size: 310 members

Regarding social clubs

A social club is a place where people gather to fraternize and share common interests. The only way of becoming a member of a social club is to be invited by the club leader. All social clubs have a club house where the members meet.

You can be member of up to three social clubs at the same time.