NUFAN | Tribe

NUFAN eski kafalıdır sosyal kulüp falan değildir, sadece bir kabile de değildir; bir yaşam tarzı, bir duruş, efendime söyliyim bir şekil bir şemal; bir gürbüz çocuk yarışması birincisi ; bir çilek sepeti; bir kalp şeklinde çikolata; bir gönül dostu füsun'dur ; bir kayahan'dır bir alişan'dır; yeri geldiğinde bir alihan'dır; hande ataizi'ne sevda demirel tarafından atılmış tokat; telatabilerin az renkli; ninja kaplumbağaların az hayvan olanıdır .

Nufan'lı olmak; düzene baş kaldırmak; iyi ortanın gol getirdiğini bilip, inadına kötü ortayla gol bulma çabasıdır ; ama bir Alex değildir illa ki. Nufan'lı olmak sabahları erken kalkmak; üç yumurtayı sütle çırpmaktır ; adım adım anadolu izlerken sıkıntıdan bildiğini unutmak; hatırlamak için a takımı izlerken televizyon karşısında mayışmaktır.

Nufan; sarhoş cemil'dir; şükrü beyler'in hayırsız damadı'dır .

Nufan bir voldemort olduğu kadar dambıldor; ama herşeyden ziyade bir elf'e selam vermeyecek kadar ferhat güzel'dir .

Ya ne anlatıyorum nufan öyle herkese göre değil sırf bize göre bi'şeydir.

Hadi bakalım; hala nefes alan dinozorlar sinsice adınızı fısıldayın; elma dersek çıkın; armut dersek çıkmayın, takılın, ne bilim eşşek kadar adamlarsınız , ben mi söylicem ne yapacağınızı tövbe tövbe.

Şimdi yeniden başlar mı diye deniyoruz aslında, eskiyi özleyenler için, eskisi gibi olur mu diye bakınanlara...

Öpüyorum gözlerimden...
Selametle.

NUFAN - Ontario

Club Information
Created: 8/2/2020
Leader: Ç. Yakın
Club House: NUFAN | HQ
City: Istanbul
Management: NUFAN | Tribe
Size: 35 members
Accepts applications: No

Regarding social clubs

A social club is a place where people gather to fraternize and share common interests. The only way of becoming a member of a social club is to be invited by the club leader. All social clubs have a club house where the members meet.

VIPs can be a member of up to five social clubs at the same time, while non-VIPs can only be a member of one.