Antonius'un Cenneti

▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

Herhangi bir kabile değil... Kadının ve erkeğin en başta arkadaş olabildiği, en azından bu anlayış ve kabul ile hareket ettiği; kadının huzurla, erkeğin efendiliğiyle barındığı, tarihten uzay bilimine, anatomiden edebiyata her şeyin konuşulabildiği bir kabile olma gayesiyle yola çıktık.

Dolayısıyla bu güzel ortamı yaratmak ve korumak adına; referansla dahi olsa aramıza katılacak kimselerin, oluşturmuş olduğumuz ilgili kuralları özenle okuması ve anlaması konusunda sahip olduğumuz hassasiyeti anlayışla karşılamanızı rica eder, iyi vakitler geçirmenizi dileriz. :)
☭ Üyelerden her insanda bulunmasının temenni edildiği insanlık duygularını taşıması ve buna binaen hareket etmesi beklenir. Dolayısıyla herhangi bir kimseye karşı dil, din, ırk ayrımı gözeterek rahatsız edici söylem veyahut davranışta bulunmak; bir zümreye yahut tarihi bir kişiliğe, herhangi bir inanca karşı aşağılayıcı sözler sarf etmek bir daha geri dönüşü olmamak üzere kabileden uzaklaştırılma sebebidir.

☭ Ayrıca 'Küfür ruhun gıdası' olduğu deyimi yanlıştır. Aslında müzik ruhun gıdasıdır... Dolayısıyla her ne sebepten olursa olsun, özel konuşmalar haricinde edilen her türlü küfür ve hakaret hoş karşılanmamakla birlikte yine uzaklaştırma sebebidir.

☭ Takdir edersiniz ki Türkçe dil kullanımına azami şekilde dikkat etmek ve uygulamak icap etmektedir. yAnİ B€YLe bİr TüRkçe Yoqtur!

☭ Kabileye dahil olan herkes yukarıda bulunan 3 temel kuralı anlamış ve kabul etmiş sayılır.


Katılım ve dc kanalı için;
👔 İletişim: Burak Babayev

Club Information
Created: 9/18/2020
Leader: B. Babayev
Club House: Antonius'un Cenneti HQ
City: Istanbul
Management: Antonius'un Cenneti
Size: 5 members
Accepts applications: No

Regarding social clubs

A social club is a place where people gather to fraternize and share common interests. The only way of becoming a member of a social club is to be invited by the club leader. All social clubs have a club house where the members meet.

VIPs can be a member of up to five social clubs at the same time, while non-VIPs can only be a member of one.